cestovná kancelária JEKA

Slovensko Slovenský raj

Slovensko Slovenský raj slovenskoNárodný park Slovenský raj je jednou z najpríťažlivejších turistických lokalít východnej časti hornatého Slovenska. Je to mimoriadne pútavá krajina krasových planín, úzkych cestičiek, roklín, kaňonov, vodopádov a jaskýň. Nechýbajú tu však ani pozoruhodné pamiatky, dokumentujúce najstaršiu históriu osídľovania Spiša. Každý návštevník Slovenského raja bude určite súhlasiť s tým, že názov tohto krásneho kúta je viac než výstižný. Denne môžeme objavovať krásu skrytých zákutí Sloven-ského raja, prírodné zaujímavosti, vzácnu faunu a flóru.
Môžete navštíviť Dobšinskú ľadovú jaskyňu s unikátnou ľadovou výzdobou, ktorá patrí medzi najväčšie na svete. Neďaleko ubytovacieho centra sa nachádza najväčšia hradná zrúcanina v strednej Európe, Spišský hrad a historické mesto Levoča so známym dreveným gotickým oltárom Majstra Pavla z Levoče zo 16. storočia. Nesmieme zabudnúť na lovecký zámok Betliar, zámok Krásnu Hôrku a Ochtinskú aragonitovú jaskyňu. Mnohé gotické pamiatky spišskej
oblasti sú sústredené na tzv. "Gotickej ceste". Určite si nenecháte ujsť romantickú plavbu na tradičných "pltiach" vo vodách Dunajca a využijete blízkosť Vysokých Tatier, ktoré ponúkajú veľa nezabudnuteľných výletov.
prechádzanie roklín
horské bicykle
kanoistika/kajaky
bowling
paragliding
lezenie
orientačný beh
splavovanie Dunajca na pltiach
V Slovenskom raji ponúka Jeka ubytovanie v dvoch domoch s kapacitou 35 - 55 miest.
SLOVENSKÝ RAJ - ZIMA
Slovenský raj má svoje kúzlo aj v zime, kedy ponúka lyžiarske možnosti pre začiatočníkov aj náročných na lyžiarskych
Biele vody so zasnežovaním, Ferčekovce naviac s večerným osvetlením a v stredisku Plejsy, ktoré spĺňa požiadavky na preteky v sérii Európského pohára. Oblasť ponúka aj množstvo bežeckých trás po značených cestách, ktoré vás povedú hlbokými lesmi, pozdĺž potoka a skál romantickou krajinou.

Domy na Slovensku - Slovenský raj

Chata Stela

Adresa : Cingov, Smizany-Hradisko, SK-053 11 SMIZANY
Kapacita : minimum 25 - maximum 36
Počet izieb : 10
Počet postelí v izbách : 6X2, 4x6

Horáren

Adresa : Mr. Bečarik, Košiarny briežok, SK-053 11 SMIZANY
Kapacita : minimum 18 - maximum 20
Počet izieb : 5
Počet postelí v izbách : 1X2, 2x4, 1x6, 1x8

Jánošík

Adresa : Hotel Cingov, Hradisko, SK-053 11 SMIZANY
Kapacita : minimum 40 - maximum 50
Počet izieb : 11
Počet postelí v izbách : 1x2, 4x3, 2x4, 3x6, 1X10