cestovná kancelária JEKA

Lyžiarske pobyty v Rakúsku - Lechtal

LECHTAL - lyžiarske centrum v tirolských Alpách

lechtal zimaPonúkame vám zimné týždenné lyžiarske pobyty v tirolských Alpách v údolí Lechtal, kde môžete so skupinou stráviť týždeň, na ktorý nikdy nezabudnete. Môžete lyžovať v niekoľkých lyžiarskych centrách a vyskúšať rôzne typy vlekov a lanoviek. Výhodou je blízkosť strediska Warth, kde je takmer stopercentná záruka dobrých snehových podmienok už od decembra až do konce apríla.

Údolie Lechtal má všetko, čo si človek môže predstaviť pod pojmom alpská zima. Typické tirolské dedinky s prekrásnymi starými maľovanými domami a útulnými krčmičkami, pokrytými vrstvou čerstvo napadaného snehu. Po obidvoch stranách údolia sa vypínajú mohutné alpské vrcholy.
Otestujú si na nich svoje schopnosti a odvahu. Na bežecké lyžovanie ponúka Lechtal veľmi dobre pripravené trate, z ktorých jedna je dlhá viac než 30 km. Lyžiarske strediská sú od základne vzdialené v rozmedzí 10 až 40 km v troch horských údoliach. Doprava do týchto miest je zabezpečená autobusom Jeky a je zahrnutá do celkovej ceny pobytu.
Podmienky pre pobyt, ubytovanie, prípravu jedál, dodávku potravín a JEKA servis sú rovnaké ako pre letné pobyty.',
V obciach Stanzach, Elmen, Vorderhornbach, Häselgehr, Elbigenalp, Bach, Holzgau a Steeg má JEKA viac než 20 ubytovacích domov pre malé i veľké skupiny (80 osôb).